המקום המושלם לקיום ימי הולדת למבוגרים

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי מיוחד בו תוכלו לקיים אירוע יום הולדת למבוגרים ייחודי

קייטרינג איכותי

באוטופיה שירותי קייטרינג איכותי המיועד למסיבות ימי הולדת למבוגרים.

פנה אלינו למענה מהיר

שם:
* אי מייל:
* טלפון:
פנייה:

יום הולדת 50

0 March 02, 2012 בקטגוריה ימי הולדת למבוגרים
אולם ליום הולדת 50

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לחגוג יום הולדת 50! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.
לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

יום הולדת 50

יום הולדת 50 זוהי יום הולדת מיוחדת מאוד. מדובר בשלב משמעותי עבור האדם החוגג כשהוא כבר יכול להביט לאחור ולראות חצי ממפעל חייו לנגד עיניו. זוהי הזדמנות נהדרת להביע הערכה ואהבה בפניו, להראות לו עד כמה הוא משמעותי עבור המשפחה והילדים ועד כמה מכבדים ומעריכים אותו. חשוב לזכור כי ברכות ליום הולדת 50 הם חלק משמעותי וחשוב מהאירוע, זאת משום שבברכה ניתן להביע את ההערכה והאהבה שהזכרנו מקודם באופן ברור וישיר.

מיקום האירוע משמעותי ביותר אף הוא, אחד המקומות המומלצים לערוך בו חגיגה משפחתית משמחת שכזו הינו פארק אוטופיה. פארק זה הממוקם באזור המרכז הינו אחד הפארקים היפים שיש בשרון. פרחי הסחלבים הרבים, הדשא והצמחייה מייצרים אווירה פסטורלית וקסומה המאפשרת לכולם לחגוג יחד בהנאה מושלמת.

יום הולדת 50

פעילות לילדים

ימי הולדת למבוגרים בגיל 50 כוללים כבר בין היתר משפחות עם ילדים קטנים. על מנת שגם הם ייהנו מהמסיבה המשפחתית כדאי לחשוב על פעילות נעימה וטובה גם עבורם. למשל, פארק אוטופיה הינו פארק רחב ידיים עם מדשאות קסומות ונעימות, ניתן בכיף לפרוס מחצלת עם כמה משחקים לילדים וכך לשעשע אותם ולגרום גם להם ליהנות מהחגיגה המשפחתית.

גם ילדים יכולים לכתוב ברכות ליום הולדת 50, ניתן להושיב אותם יחד ושכל ילד יצייר או יכתוב ברכה עבור בעל השמחה. כך תצא ברכה חגיגית ומרגשת וגם הילדים ייהנו מפעילות יצירתית. פעילות נוספת שניתן לעשות לילדים במהלך יום ההולדת הינה משחקי חברה שונים. במקום רחב ידיים (כמו פארק אוטופיה למשל) ניתן לאפשר להם להתרוצץ, לשחק תופסת או מחבואים ולהוציא מרץ בצורה מתועלת ומהנה.

לסיכום, יום הולדת 50 זוהי יום הולדת חגיגית ומשמחת, כדאי לחגוג את יום ההולדת במקום נעים ומאפשר, חשוב לא לשכוח את הילדים וכמובן לכתוב ברכות מקסימות ויפות לבעל השמחה.


תאם פגישת התרשמות

תאריך עדכון אחרון: June 13, 2012
  • צפיות: 2306
  • (דירוג נוכחי 0.0/5 כוכבים) הצבעות: 0
  • 0 0

צור איתנו קשר

  • טלפון: 09-8782191
  • פקס: 09-8780249
  • אי מייל:utopia@utopiapark.co.il
  • כתובת: קיבוץ בחן ד.נ חפר 38827

ציוצים אחרונים

Loading