המקום המושלם לקיום ימי הולדת למבוגרים

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי מיוחד בו תוכלו לקיים אירוע יום הולדת למבוגרים ייחודי

קייטרינג איכותי

באוטופיה שירותי קייטרינג איכותי המיועד למסיבות ימי הולדת למבוגרים.

פנה אלינו למענה מהיר

שם:
* אי מייל:
* טלפון:
פנייה:

יום הולדת 40

0 March 02, 2012 בקטגוריה ימי הולדת למבוגרים
יום הולדת 40

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לערוך יום הולדת 40! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.
לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

יום הולדת 40

יום הולדת הוא יום מיוחד במינו אשר מקרב לבבות ומאחד בין בני המשפחה והחברים הקרובים.
כאשר מארגנים יום הולדת לאדם אשר קרוב אליכם, עליכם לדאוג שהאירוע יהיה יוצא דופן ולא שגרתי, במיוחד כאשר יום ההולדת הוא יום הולדת 40.

מדוע דווקא יום הולדת 40?

יום הולדת 40 מסמל התחלה חדשה. עבור רובינו יום הולדת זה מסמל את הסוף להחלפת החיתולים, וגידול הילדים הקטנים שכבר הפכו לגדולים וסיום המרדף אחר מציאת מקור פרנסה ודאגות כלכליות. זוהי דרך חדשה במסע לגילוי העצמי והמשמעות בחיים אשר יריית הפתיחה שלה חייבת לבוא לידי ביטוי בטקס חגיגי, מרשים ומהנה.

יום הולדת 40

כיצד לתכנן את יום ההולדת?

ימי הולדת למבוגרים קלים מאוד לתכנון. כל שאתם צריכים לעשות זה למצוא רעיון מקורי ולהזמין את כל המכרים ובני המשפחה שבעל השמחה היה רוצה לחוות איתם את חגיגות יום הולדת ה- 40 שלו.בדיוק כמו תכנון מסיבת יום הולדת לילדים, יום הולדת למבוגרים דורש אף הוא השקעת מחשבה, מקוריות ומציאת פעילויות אשר יתאימו לאופי בעל השמחה וכמובן למוזמנים שלו.

יום הולדת 40 הוא יום מיוחד, וככזה מומלץ להפתיע את בעל השמחה ולא להסגיר את מה שבכוונתכם לבצע באותו יום מיוחד. לשם כך הקפידו לבקש מכלל המוזמנים לשמור על דיסקרטיות מוחלטת ולא להיגרר עימו לשיחות על ימי הולדת בכלל ויום ההולדת שלו בפרט וכל המשתמע מכך.שימו לב! הקפידו לתכנן את אירוע יום ההולדת מראש ולא לדחות את הסידורים לרגע האחרון שכן התמהמהות עלולה לגרום לכם להפסיד מוזמנים פוטנציאליים אשר לא יצליחו להתארגן בהתראה קצרה.

"קשה למצוא רעיון מקורי..."

נכון שאין כמעט רעיון מקורי לחלוטין לחגיגות יום הולדת 40 אך גם אם הרעיון לא חדש לחלוטין הרי שהוא חדש לבעל השמחה וזה מה שחשוב. ניתן לבצע סיורים בפארקים מיוחדים אשר מציעים מגוון של סדנאות והפעלות מהנות לכל המשפחה ואף פעילויות שגורמות גם למבוגרים שביננו להשתטות מעט. הקפידו לשלב בפעילות גם ארוחה טובה במסעדה, שירותי קייטרינג או מזון שפים אשר מוגש במקום כחלק מחבילת הסיור.

שיהיה במזל!


תאם פגישת התרשמות

תאריך עדכון אחרון: June 13, 2012
  • צפיות: 481
  • (דירוג נוכחי 0.0/5 כוכבים) הצבעות: 0
  • 0 0

צור איתנו קשר

  • טלפון: 09-8782191
  • פקס: 09-8780249
  • אי מייל:utopia@utopiapark.co.il
  • כתובת: קיבוץ בחן ד.נ חפר 38827

ציוצים אחרונים

Loading