המקום המושלם לקיום ימי הולדת למבוגרים

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי מיוחד בו תוכלו לקיים אירוע יום הולדת למבוגרים ייחודי

קייטרינג איכותי

באוטופיה שירותי קייטרינג איכותי המיועד למסיבות ימי הולדת למבוגרים.

פנה אלינו למענה מהיר

שם:
* אי מייל:
* טלפון:
פנייה:

המלצה מסיבת יום הולדת וסיור בגן אוטופיה

המלצה מסיבת יום הולדת וסיור בגן אוטופיה

0 April 30, 2012 בקטגוריה המלצות

1.הפארק שלכם עצמו הוא מדהים. יפה באופן יוצא מן הכלל. מטופח ומתוחזק ברמה בין לאומית. האורחים ממש אהבו. גם שמחו מהתחלה לשמוע שהאירוע אצלכם, וגם שמחו בזמן האירוע להיות בו, וגם לא חסכו מחמאות בדיעבד.

2.האוכל היה מצוין. ותאמיני לי שאנחנו ממש מבינים באוכל. אנא מסרי תודה מיוחדת לשף האחראי. במיוחד דג הסלמון היה גם מתובל היטב, וגם עשוי בדיוק במידה הנכונה. גם שאר המנות היו מצוינות, וגם הילדים וגם הגדולים היו מאוד מרוצים. גם הצוות במקום היה נהדר. גם נחמד, גם יעיל, גם אירגן בזריזות עוד שולחנות כי הגיעו אורחים שאמרו שלא יגיעו, וגם הגיעו חברים של חברים וכו'. כלומר, הצוות נרתם והתארגן במהירות וקיבלתי שם פשוט שירות פשוט מצוין. גם היין היה טוב מאוד ובאמת אין שום טעם להביא יין אחר. הבירות עמדו קרות בשורה לכל מי שרצה. בקיצור, ביצוע מושלם.

3.לגמרי במקרה נודע לי שיש לכם חדר סגלגל מיוחד וממש יפה ומתאים לאירועים. לא סיפרת לי עליו. כמובן ששכרתי אותו על המקום. הוא שידרג את האירוע בסדר גודל. אנחנו הכנו לא מעט תוכנית אומנותית, וכמובן החדר הזה מתאים הרבה יותר מאשר אולם האוכל. האורחים הרגישו ממש מפונקים. אני ממליץ תמיד להציע אותו. למעשה הוא כשלעצמו יכול להוות סיבה לקיום אירוע אצלכם.

במהלך האירוע, וזה סייע מאוד להצלחה של האירוע. סתם דוגמא קטנה, הפריסבי שהילדים שיחקו בו עף לשטח של היענים, ואריה שלח לי מייד מישהו לחלץ אותו.

מהמקום הגבוה שבו אתם נמצאים, יותר קשה להשתפר, אבל כדאי תמיד להמשיך לנסות.

בברכה

מיכה בר-און

מנהל הפיתוח

אשבל טכנולוגיות

תאריך עדכון אחרון: -/-
  • צפיות: 274
  • (דירוג נוכחי 0.0/5 כוכבים) הצבעות: 0
  • 0 0

אין תגובות...

השב


צור איתנו קשר

  • טלפון: 09-8782191
  • פקס: 09-8780249
  • אי מייל:utopia@utopiapark.co.il
  • כתובת: קיבוץ בחן ד.נ חפר 38827

ציוצים אחרונים

Loading