המקום המושלם לקיום ימי הולדת למבוגרים

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי מיוחד בו תוכלו לקיים אירוע יום הולדת למבוגרים ייחודי

קייטרינג איכותי

באוטופיה שירותי קייטרינג איכותי המיועד למסיבות ימי הולדת למבוגרים.

פנה אלינו למענה מהיר

שם:
* אי מייל:
* טלפון:
פנייה:

ברכות ליום הולדת 70

0 March 02, 2012 בקטגוריה רעיונות לימי הולדת
ברכות ליום הולדת 70

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לערוך יום הולדת 70! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.
לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

ברכות ליום הולדת 70

יום הולדת 70 של הסבא או הסבתא הולכת ומתקרבת ועימה החגיגות והמסיבות. יש כאלה המתכננים מסיבת הפתעה או אירוע משפחתי גדול ואילו אחרים מפיקים אירוע קטן וצנוע. חשוב להתאים את החגיגות לאופי בעלי השמחה כמובן. חלק משמעותי ביותר בחגיגת האירוע הינו אמירת הברכות. ברכות ליום הולדת 70 הן ברכות מרגשות המסכמות 70 שנות חיים בכמה משפטים. חשוב שהברכה תאמר בצורה יפה, מרגשת ומעבירה את המסר. מאחר ולא כולם יודעים לכתוב ברכות בצורה מקצועית מאמר זה ינסה לסייע מעט בעצות והצעות.

יום הולדת 70

לכתוב מראש

כפי שנאמר ימי הולדת למבוגרים זו חגיגה שצריכה להיות מרשימה וחגיגית. הברכה צריכה להיות כתובה בהתאם. לכן, מומלץ לרשום טיוטה ראשונית על דף נייר או מול המחשב ולא למצוא את עצמכם עומדים מול קהל המוזמנים מנסים לאלתר ברכה יפה ומרגשת. כדאי להשקיע ולשבת בבית לפני האירוע, ניתן לרשום בנקודות רגעים משמעותיים מרגשים וכך לחבר אותם לאחר מכן לברכה בעלת רצף והקשר. אפשר לכתוב זיכרונות משעשעים או רגעים מרגשים שרוצים לציין, ניתן אף לציין ימי הולדת משמעותיים מהעבר כמו יום הולדת 50 או 60 אם הם נחגגו באופן מיוחד. ברכות ליום הולדת 70 צריכות להיות מצד אחד רשמיות ומסודרות אך מצד שני מרגשות ובעלות מסר אישי וחם.

להיעזר באינטרנט

למתקשים במיוחד ניתן להיעזר באינטרנט, ישנם אתרים שונים המציעים ברכות בחרוזים או ברכות מרגשות בחינם. חשוב לא להעתיק לחלוטין את הברכה משום שהקהל עלול להרגיש. כדאי להיעזר בברכות אלו ולהשתמש בחלק מהמשפטים, לשלב אותם בברכה האישית וכך לכתוב ברכה יפה ומושקעת.

לשלב שירים ואיורים

כדאי לשלב בתוך הברכה שירים ואיורים. כך הברכה נראית מושקעת יותר ויפה, ברכות ליום הולדת 70 הן ברכות שלרוב שומרים למזכרת, לכן אם מצורף שיר נחמד או ציור יפה המזכרת יכולה להיות יפה ומהנה אף יותר.

לאלו השוקלים היכן לחגוג את האירוע המקסים בהחלט ניתן לשקול לחגוג בפארק אוטופיה, פארק סחלבים מקסים הממוקם בקיבוץ בחן. במקום ניתן לחגוג יום הולדת למבוגרים וליהנות מהשקט הפסטורלי ומהמרחב המקסים. במקום זה ניתן אף להקריא את הברכות, לשבת יחד על הדשא או בין הפרחים ולנשום את הטבע.


תאם פגישת התרשמות

תאריך עדכון אחרון: June 13, 2012
  • צפיות: 1144
  • (דירוג נוכחי 0.0/5 כוכבים) הצבעות: 0
  • 0 0

צור איתנו קשר

  • טלפון: 09-8782191
  • פקס: 09-8780249
  • אי מייל:utopia@utopiapark.co.il
  • כתובת: קיבוץ בחן ד.נ חפר 38827

ציוצים אחרונים

Loading