המקום המושלם לקיום ימי הולדת למבוגרים

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי מיוחד בו תוכלו לקיים אירוע יום הולדת למבוגרים ייחודי

קייטרינג איכותי

באוטופיה שירותי קייטרינג איכותי המיועד למסיבות ימי הולדת למבוגרים.

פנה אלינו למענה מהיר

שם:
* אי מייל:
* טלפון:
פנייה:

ברכות ליום הולדת 60

0 March 02, 2012 בקטגוריה רעיונות לימי הולדת
יום הולדת 60 בפארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לערוך יום הולדת 60! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.
לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

ברכות ליום הולדת 60

מזל טוב! חוגגים במשפחה יום הולדת 60 וזה הזמן לחשוב על הברכות החגיגיות עבור בעל השמחה. אין ספק כי מדובר בגיל משמעותי בו כבר יש במשפחה ילדים ונכדים, כך שאין ספק שמדובר בחגיגה משמחת ומיוחדת מאוד. הברכה הינה חלק משמעותי מהאירוע, לכן כדאי להשקיע ולהכין אותה מראש. להלן כמה רעיונות מקוריים לסוגים שונים של ברכות ליום הולדת 60.

יום הולדת 60

ברכה עבודת יד

ניתן להיעזר בכל המשפחה ולהכין ברכה מושקעת העשויה כולה מעבודת יד. ניתן להכין ברכה תלויה על קיר, ברכה המורכבת מפאזל של תמונות משפחתיות או ברכה מאוירת. עורכים מסיבת יום הולדת משפחתית ניתן להביא את המתנה ולהציג אותה בעיני כל המשפחה. אין ספק כי מדובר בברכה שהיא גם מתנה מושקעת ויפה בפני עצמה.

ברכה על מצגת

ברכות ליום הולדת 60 יכולות להיאמר בעל פה על ידי כל המשפחה, ניתן לצלם את כל הילדים והנכדים מראש, להכין סרטון או מצגת המוקרן על ברקוד וכך ליהנות מברכה חיה ומרגשת. מדובר בברכה מושקעת המצריכה הכנה מראש והשקעה. כדאי שיהיה רקע בתוכנות כמו פוטושופ ותוכנות עיצוב אחרות. במידה ואין לאף אחד מהמשפחה רקע בתחום המחשבים אל ייאוש, ניתן לאסוף את החומרים ולהביא אותם לאדם מקצועי שיעשה זאת עבורכם.

ברכה משפחתית

ימי הולדת למבוגרים נחגגים עם כל המשפחה, לכן ברכה משפחתית יכולה להיות פתרון מושלם. ברכה זו יכולה להיות בעל פה כתובה בחרוזים או באמירות משעשעות ומצחיקות שמרמזות על ההוואי המשפחתי והעבר המשותף. במהלך הקראת הברכה חשוב שיהיה נציג משפחתי מהמבוגרים, מהנכדים ומהילדים על מנת שתעבור ההרגשה שהברכה נאמרת מכולם יחד.

חשוב לציין כי מלבד אמירת ברכות ליום הולדת 60 גם המיקום משמעותי ביותר על מנת שהאירוע יצליח. אחד המקומות המוצלחים שניתן לחגוג בו את יום ההולדת באווירה טובה ונעימה הינו פארק אוטופיה, פארק סחלבים מהמם הממוקם בקיבוץ בחן. המקום רחב ידיים ומציע שלל אטרקציות לילדים ולכל המשפחה, ניתן לחגוג בשמחה על אחד המדשאות את יום ההולדת או באחד האולמות שבמקום.


תאם פגישת התרשמות

תאריך עדכון אחרון: June 13, 2012
  • צפיות: 624
  • (דירוג נוכחי 0.0/5 כוכבים) הצבעות: 0
  • 0 0

צור איתנו קשר

  • טלפון: 09-8782191
  • פקס: 09-8780249
  • אי מייל:utopia@utopiapark.co.il
  • כתובת: קיבוץ בחן ד.נ חפר 38827

ציוצים אחרונים

Loading