המקום המושלם לקיום ימי הולדת למבוגרים

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי מיוחד בו תוכלו לקיים אירוע יום הולדת למבוגרים ייחודי

קייטרינג איכותי

באוטופיה שירותי קייטרינג איכותי המיועד למסיבות ימי הולדת למבוגרים.

פנה אלינו למענה מהיר

שם:
* אי מייל:
* טלפון:
פנייה:

ברכות ליום הולדת 30

0 March 02, 2012 בקטגוריה רעיונות לימי הולדת
ברכות ליום הולדת 30

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לערוך יום הולדת 30! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.
לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

ברכות ליום הולדת 30

יום הולדת 30

יום הולדת 30 - השלוש והאפס הגדולים כאן! אין זה מקרה שחשיבות רבה ניתנת ליום הולדת 30 לגברים ונשים כאחד, החשיבות נובעת כנראה מתוכנו עצמו. בגיל זה לרובנו הלימודים כבר הסתיימו ומאחורינו, הקריירה כבר החלה ומלפנינו וזוגיות קבועה (נישואים וילדים) ובית משלנו כבר יש ואפילו אם לא, הרי יום הולדת 30, הוא עדיין סוג של תאריך מדד עבור רבים מאיתנו. בדיוק כמו שאנחנו סימנו תאריך זה כמשמעותי הרי שאנשים מסביבנו עשו אותו דבר ומצפים מאיתנו לציין את יום הולדת 30 שלהם, אפילו אם אינם באים ואומרים זאת בפורש.

מקום ליום הולדת 30

האפשרויות לחגוג יום הולדת 30 רבות, עם דגש על המשפחה כמובן והחברים שכל כך חשובים לנו - האנשים שגדלנו איתם בשכונה, שלמדו איתנו בתיכון, ששירתנו איתם בצבא, שהלכנו איתם לאוניברסיטה או לטיול הגדול ואלה שאנחנו עובדים איתם היום. ומכאן החשיבות למקום של חגיגת יום הולדת 30, שהרי כי ברגע שנפלה החלטה לציין יום הולדת 30 בצורה חגיגית וראויה לבן משפחה, חבר או עמית, אינטימי ככל שיהיה, יהיה קשה להכילו בדירה או בחצר האחורית של הבית. לכן, רבים האנשים היום שבוחרים באפשרויות אחרות כמקום לקיים בו את האירוע, כמו פאב, מסעדה או מועדון. כיום, מקומות אילו אינם פופולאריים במיוחד מאחר והם נהפכים לנדושים וצפויים במיוחד, בייחוד אם מסיבת יום הולדת 30 שמתוכננת היא מסיבת הפתעה. ולכן, מומלץ לבחור במקום לא רגיל ולא שגרתי לחגוג ימי הולדת למבוגרים בכלל ויום הולדת 30 בפרט.

מתנה ליום הולדת 30

יום הולדת 30האם באמת יש צורך במתנה ליום הולדת 30, יום הולדת 50, 60 או אפילו 70? סביר להניח שכן. אבל אם נחשוב על זה לרגע, מיוחדת ככל שתהיה המתנה שניתן, מה כבר יכולה להיות מתנה אידיאלית לתת לאיש או אישה לכבוד יום הולדת 30 או ליום הולדת למבוגרים בכלל? מתנה אידיאלית מבחינתנו היא מתנה שבה אפשר להפתיע, להביע באמצעותה את ההערכה והאהבה שלנו ובנוסף גם כזו שתצליח לרגש. מתנה אידיאלית שכזו יכולה להיות מקום מיוחד בו נצליח להפתיע במסיבת יום הולדת 30 מרגשת במיוחד.

פארק אוטופיה הוא מקום כזה. מקום שמהווה מתנה בפני עצמו. הפארק כולל בו הרבה פינות מקסימות, רומנטיות ואינטימיות יחד. מקום שבו גם אפשר ליהנות מאטרקציות והפעלות רבות אבל עדיין מציע את כל היתרונות של גן אירועים קטן אשר כולל קייטרינג ומוסיקה לפי בקשתכם.

תחשבו על זה!


תאם פגישת התרשמות

תאריך עדכון אחרון: June 13, 2012
  • צפיות: 1708
  • (דירוג נוכחי 0.0/5 כוכבים) הצבעות: 0
  • 0 0

צור איתנו קשר

  • טלפון: 09-8782191
  • פקס: 09-8780249
  • אי מייל:utopia@utopiapark.co.il
  • כתובת: קיבוץ בחן ד.נ חפר 38827

ציוצים אחרונים

Loading