בקיבוץ בחן בשרון | 09-8782191 | פנייה מהירה

יום הולדת 40

Slide background
Slide background
Slide background

יום הולדת 40

ביער הגשם הטרופי של פארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לערוך יום הולדת 40! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.

לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

יום הולדת 40

יום הולדת הוא יום מיוחד במינו אשר מקרב לבבות ומאחד בין בני המשפחה והחברים הקרובים.
כאשר מארגנים יום הולדת לאדם אשר קרוב אליכם, עליכם לדאוג שהאירוע יהיה יוצא דופן ולא שגרתי, במיוחד כאשר יום ההולדת הוא יום הולדת 40.

מדוע דווקא יום הולדת 40?

יום הולדת 40 מסמל התחלה חדשה. עבור רובינו יום הולדת זה מסמל את הסוף להחלפת החיתולים, וגידול הילדים הקטנים שכבר הפכו לגדולים וסיום המרדף אחר מציאת מקור פרנסה ודאגות כלכליות. זוהי דרך חדשה במסע לגילוי העצמי והמשמעות בחיים אשר יריית הפתיחה שלה חייבת לבוא לידי ביטוי בטקס חגיגי, מרשים ומהנה.

כיצד לתכנן את יום ההולדת?

ימי הולדת למבוגרים קלים מאוד לתכנון. כל שאתם צריכים לעשות זה למצוא רעיון מקורי ולהזמין את כל המכרים ובני המשפחה שבעל השמחה היה רוצה לחוות איתם את חגיגות יום הולדת ה- 40 שלו. בדיוק כמו תכנון מסיבת יום הולדת לילדים, יום הולדת למבוגרים דורש אף הוא השקעת מחשבה, מקוריות ומציאת פעילויות אשר יתאימו לאופי בעל השמחה וכמובן למוזמנים שלו.

יום הולדת 40 הוא יום מיוחד, וככזה מומלץ להפתיע את בעל השמחה ולא להסגיר את מה שבכוונתכם לבצע באותו יום מיוחד. לשם כך הקפידו לבקש מכלל המוזמנים לשמור על דיסקרטיות מוחלטת ולא להיגרר עימו לשיחות על ימי הולדת בכלל ויום ההולדת שלו בפרט וכל המשתמע מכך.שימו לב! הקפידו לתכנן את אירוע יום ההולדת מראש ולא לדחות את הסידורים לרגע האחרון שכן התמהמהות עלולה לגרום לכם להפסיד מוזמנים פוטנציאליים אשר לא יצליחו להתארגן בהתראה קצרה.

"קשה למצוא רעיון מקורי…"

נכון שאין כמעט רעיון מקורי לחלוטין לחגיגות יום הולדת 40 אך גם אם הרעיון לא חדש לחלוטין הרי שהוא חדש לבעל השמחה וזה מה שחשוב. פארק אוטופיה מציע לכם רעיון מקורי המשלב סיור חווייתי בפארק ומגוון של סדנאות והפעלות מהנות לכל המשפחה ואף פעילויות שגורמות גם למבוגרים שביננו להשתטות מעט. בנוסף, הפארק מציע לכם כחלק מהפעילות גם ארוחה טובה אשר מוגשת במקום כחלק מחבילת הסיור.

שיהיה במזל!

יום הולדת 40 בסגנון "הכל כלול"

פארק אוטופיה מציע לכם מקום מיוחד לקיום יום הולדת 40 וחבילה הכוללת: סיור ביער הגשם הטרופי של הפארק והנאה משלל האטרקציות, בחירת אולם מתוך מגוון רחב של אולמות ובחירה מתוך תפריטי קייטרינג איכותיים המתאימים במיוחד למסיבות יום הולדת.

פארק אוטופיה מציע לכם מגוון אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת. האולמות ממוזגים ומצוידים במסך, מקרן ומערכת הגברה. מבין האולמות שלנו:
אווירה קסומה ואטרקציה
מופע מזרקות מים מוזיקליות

בתוך יער גשם טרופי בין מפלי מים, בריכות דגים, בעלי חיים שונים וצמחייה טרופית שופעת – תוכלו לחגוג יום הולדת 40 יחד עם אורחיכם. כחלק מהחגיגה תיהנו גם מסיור חוויתי ברחבי פארק אוטופיה, סיור שישאיר אתכם המומים ומרוצים.

לגלרייה
אולם לב יער הגשם
בפארק אוטופיה קייטרינג הבית איכותי וכשר המציע לכם בחירה מתוך מגוון רחב מאוד של מנות – בשריות או חלביות.
תוכלו למנף את חגיגת יום ההולדת שלכם באמצעות ערב שירה, סדנאות, הקרנת מצגת ועוד. בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות ממיטב הספקים.
מסלעת האמפיתיאטרון
תוכנית אומנותית
בפארק אוטופיה משתלה וחנות ענקית למתנות, כלי בית ועציצים מיוחדים. תוכלו לבחור מתוך מגוון אינסופי של אפשרויות ולפנק את האורחים שלכם במתנה נחמדה טרם יציאתם הביתה.
אריזות שי ומתנות לאורחים
נשמח להזמין אותך לפגישת היכרות עמנו בפארק אוטופיה. על כוס קפה נשב יחד ונתאים לך מסיבת יום הולדת מושלמת.