בקיבוץ בחן בשרון | 09-8782191 | פנייה מהירה

יום הולדת לאבא

Slide background
Slide background
Slide background

יום הולדת לאבא

ביער הגשם הטרופי של פארק אוטופיה

פארק אוטופיה הינו יער גשם טרופי קסום בו ניתן לערוך יום הולדת לאבא! באוטופיה מבחר אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת ולכל דרישה. כמו כן, מגוון ארוחות קייטרינג ותוכניות העשרה לימי הולדת מכל הסוגים.

לפגישת התרשמות ומידע נוסף: 09-8782191

יום הולדת לאבא

מעוניינים לארגן מסיבת הפתעה לאבא מבלי שהוא ישים לב ואמא לא תגלה לו? אכן מדובר ברעיון נהדר שיש להתארגן אליו בהתאם, פספוס קטן או חוסר תשומת לב יכולים להרוס את כל ההפתעה. יום הולדת לאבא זהו בהחלט אירוע חגיגי ומיוחד ואנו בפארק אוטופיה מזמינים אתכם לחגוג יום הולדת לאבא בצורה הכי מיוחדת שיש!

ששש…זו הפתעה!

על מנת שאבא לא ישים לב השלב הראשון שיש לעשות זה לתאם עם אמא שלא תגלה, לאמהות לעיתים יש נטייה לספר או לשתף בעיקר אם הן לא יודעות שמדובר במסיבת הפתעה. לרוב, לאחר שיש תכנון ראשוני ורעיון כללי מה לעשות מתחילה התלהבות בבית שאמא לא יכולה לפספס, לכן מומלץ לשתף אותה מההתחלה ולבקש ממנה שלא תגלה.

לאחר שיש תוכנית כללית ושיתוף של אמא ברעיון, זהו הזמן לסיעור מוחות משותף: את מי להזמין, מה תהיה התוכנית וכו'. חשוב להשקיע ולרדת עד לרמת הפרטים הקטנים, אחרת תגלו ברגע האחרון שפספסתם פרטים שנראו קטנים אך התגלו כחשובים ביותר במהלך הערב עצמו.

תשומת לב לפרטים הקטנים

כפי שנאמר, יום הולדת לאבא מצריכה חשיבה לפרטים קטנים כמו: מוזיקה, הגברה, מיקרופון, מחצלות, כסאות, שילוט, הזמנות וכו'. בהחלט מדובר בהפקה של אירוע קטן, מומלץ להכין רשימה מסודרת שתכלול את כל מה שצריך להביא, עלויות ומי דואג למה. מומלץ למנות אחראי על יום ההולדת מבני המשפחה, שידע להקפיד ולשים לב שבאמת כל התוכניות יוצאות לפועל.

דבר נוסף שכדאי לזכור הינו כי ימי הולדת למבוגרים יכולים להיות מהנים ומוצלחים, בעיקר אם מדובר ביום הולדת שהיא גם הפתעה, אך על מנת שיום ההולדת אכן תהיה מהנה ומפתיע יש לוודא שאבא אכן לא שם לב להתארגנות מסביב. תרימו אלינו טלפון ונשמח לעזור לכם להתאים את מסיבת יום ההולדת בדיוק לדרישותיכם ולדאוג לכל הפרטים. רק שימו לב כשמדברים בטלפון אם הוא עובר בסביבה והכי חשוב ליידע את כל המזומנים שמדובר במסיבת הפתעה.

לאחר שאורגנו כל הפרטים, הוזהרו כל האורחים והזמנתם אצלנו בפארק אוטופיה מקום מראש, נותר רק לחשוב על מתנה שתהלום את האירוע. מתנת יום הולדת לאבא יכולה להיות צנועה או יקרה, אין הדבר משנה כל עוד מדובר במתנה והפתעה שנעשתה מעומק הלב.

מזל טוב!

יום הולדת לאבא בסגנון "הכל כלול"

פארק אוטופיה מציע לכם מקום מיוחד לקיום יום הולדת לאבא וחבילה הכוללת: סיור ביער הגשם הטרופי של הפארק והנאה משלל האטרקציות, בחירת אולם מתוך מגוון רחב של אולמות ובחירה מתוך תפריטי קייטרינג איכותיים המתאימים במיוחד למסיבות יום הולדת.

פארק אוטופיה מציע לכם מגוון אולמות ומתחמים אשר מתאימים לכל סוגי ימי ההולדת. האולמות ממוזגים ומצוידים במסך, מקרן ומערכת הגברה. מבין האולמות שלנו:
אווירה קסומה ואטרקציה
מופע מזרקות מים מוזיקליות

בתוך יער גשם טרופי בין מפלי מים, בריכות דגים, בעלי חיים שונים וצמחייה טרופית שופעת – תוכלו לחגוג יום הולדת לאבא יחד עם אורחיכם. כחלק מהחגיגה תיהנו גם מסיור חוויתי ברחבי פארק אוטופיה, סיור שישאיר אתכם המומים ומרוצים.

לגלרייה
אולם לב יער הגשם
בפארק אוטופיה קייטרינג הבית איכותי וכשר המציע לכם בחירה מתוך מגוון רחב מאוד של מנות – בשריות או חלביות.
תוכלו למנף את חגיגת יום ההולדת שלכם באמצעות ערב שירה, סדנאות, הקרנת מצגת ועוד. בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות ממיטב הספקים.
מסלעת האמפיתיאטרון
תוכנית אומנותית
בפארק אוטופיה משתלה וחנות ענקית למתנות, כלי בית ועציצים מיוחדים. תוכלו לבחור מתוך מגוון אינסופי של אפשרויות ולפנק את האורחים שלכם במתנה נחמדה טרם יציאתם הביתה.
אריזות שי ומתנות לאורחים
נשמח להזמין אותך לפגישת היכרות עמנו בפארק אוטופיה. על כוס קפה נשב יחד ונתאים לך מסיבת יום הולדת מושלמת.